Vyhľadávanie

V ponuke je 59 nehnuteľností.

RENT MANAGEMENT

Zefektívnite svoj biznis!

Služba od našej spoločnosti GRAND REALITY SK je poskytovaná ako odpoveď na želanie našich zákazníkov. Je poskytovaná na mieru pre majiteľov nehnuteľností určených na prenájom, ktorí si vážia svoj čas a peniaze.

Spoľahnite sa na Rent Management.

Mať pravidelný príjem z prenájmu nehnuteľnosti vyžaduje od jej majiteľa vysokú mieru zaangažovanosti. Úhrady energií a ďalších nákladov spojených s užívaním nehnuteľnosti, sledovanie platieb nájomného, komunikácia s nájomcami a riešenie problémov – to je práca na vedľajší úväzok.

Máte vždy prenajaté.

Hlavnou výhodou služby Rent Management je kontinuálna obsadenosť bytu. Už niekoľko mesiacov pred ukončením nájmu prenajímateľovi aktívne hľadáme nového záujemcu tak, aby sa nasťahoval ihneď po odchode pôvodného nájomcu. Vďaka tomu je obsadenosť nehnuteľností, celoročná.

Peniaze vždy na čas.

Jedinou vašou starosťou bude pravidelne si kontrolovať úhrady nájomného, o všetko ostatné je už postarané. Kým v prípade klasického prenájmu končí vzťah prenajímateľa a realitnej kancelárie uzatvorením nájomnej zmluvy, pri službe Rent Management zostávame s klientom a aj nájomcom v pravidelnom kontakte. Môžte sa na nás obrátiť kedykoľvek.